FEL

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Rozgonyi Úti Általános Iskola

OM-037504, 8800 Nagykanizsa Rozgonyi u. 25. Tel.:+36/30/402-4589

A Magyar Kultúra Napja alkalmából az 5.a és a. 6.a osztályaink látogattak el a könyvtárba egy interaktív kiállítást megtekinteni. A Kanizsa TV beszámolója ITT nézhető meg. Szintén az emléknaphoz köthető, hogy január 24-én a Szabad Ötletek Színháza tart iskolánkban tantermi színházi előadást a felső tagozatosoknak.

A Kanizsa TV híradása ITT tekinthető meg.

fiuIIA fiuIIB lanyII szaboadam

I. korcsoportos lányok

 

 

50 m gyors:

1. Mándli Lara (3.b)
2. Stricz Anna (1.b)

44,87
58,12

50 m mell:

1. Mándli Lara

57,8

50 m hát:

2. Stricz Anna

1:05,35

I. korcsoportos fiúk

 

 

50 m gyors:

3. Szabó Ádám (3.b)

44,29

50 m mell:

2. Kutfej Marcell (3.a)

1:00,67

50 m hát:

2. Zelkó Bálint (1.b)

59,9

II. korcsoportos lányok

 

 

50 m gyors:

1. Vörös Nadin (5.b)

34,17

50 m mell:

1. Vörös Nadin

45,61

4x50 m gyorsváltó:

1. Király Hanna (3.b), Marics Maja (3.b), Vastag Vanda (3.b), Vörös Nadin

 

II. korcsoportos fiúk

 

 

50 m gyors:

1. Zámbó Márk (5.b)
3. Varga Martin (5.b)

35,14
35,55

50 m mell:

1. Zámbó Márk

46,43

50 m hát:

1. Varga Martin
3. Bakon Ákos (4.a)

44,50
45,23

4x50 m gyorsváltó:

1. Ur Zétény (5.b), Mátyás Noel (3.b), Zámbó Márk, Varga Martin
3. Bakon Ákos, Varga Barnabás (3.b), Dömötör Benedek (3.b), Pávlicz Gergő (3.b)

 

III. korcsoportos lányok

 

 

100 m gyors:

1. Orbán Petra (5.b)

1:16,92

III. korcsoportos fiúk

 

 

100 m mell:

3. Bonczók Levente (6.a)

1:39,42

100 m hát:

1. Bukovics András (6.a)

1:31,07

4x50 m gyorsváltó:

2. Bonczók Levente, Bukovics András, Mavolo Áron (5.b), Novák Patrik (6.a)

 
 
 
 
 

Csapatunk a megyei döntőn a 3. helyezést érte el. Csapattagok: Horváth Regina, Pál Panna, Rózsás Szofi, Varga Patrik, Zöldvári Áron (mind 2.a), Péter Balázs Bendegúz (2.b), Ködmenecz Kamilla, Vastag Vanda Lujza, Magasdi Milán, Varga Barnabás (mind 3.b), Börcsök Jana, Nagy Kíra, Sillinger András, Varga Manó (4.a-sok), Nagy Viktória, Bakon Ákos (4.b-sek), Kóbor Rebeka, Pál Dorián (5.b-sek). Felkészítő: Jeszenői Csaba.

jspv