FEL

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Rozgonyi Úti Általános Iskola

OM-037504, 8800 Nagykanizsa Rozgonyi u. 25. Tel.:+36/30/402-4589

A Mindenki Sportpályáján az alábbi dobogós helyezéseket érték el versenyzőink:

4.korcsoport

III. korcsoport:

 

 

lány 4x100 m:

  2. Simo Zsófia (5.a), Varga-Császár Anna (6.a), Golecz Laura (6.a),

  Börcsök Jana (5.a)

63,16

fiú 4x100 m:

  3. Hertelendi Gábor (6.a), Göbölös Kristóf (7.b), Varga Dávid (6.a),

  Bukovics András (7.a)

62,80

lány kislabdahajítás:

  1. Golecz Laura

40

fiú kislabdahajítás:

  2. Bukovics András

42

IV. korcsoport:

 

 

fiú 300 m:

  2. Baranyai Bence (8.a)

  3. Bölecz Bence (8.b)

48,20

49,29

fiú 1500 m:

  1. Nemes Marcell (8.b)

5:12.1

lány 4x100 m:

  3. Grabant Nóra (8.a), Miklós Maja (8.b), Horváth Eszter (8.a),  

  Veilinger Zsófia (7.b)

58,35

lány távolugrás:

  1. Várhalmi Kitti (8.a)

424

lány kislabdahajítás:

  1. Nyakas Emese (8.b)

  3. Dianiska Bella (7.b)

43

40

lány súlylökés:

  3. Dianiska Bella

714

Magura Benedek (8.a) az U13-as mezőnyben K1 2000 méteren 6. helyezést ért el. A diákolimpiai döntőn rész vett még Polai Panna Antónia (8.b, U14, K1 2000 m) és Polai Zsigmond (4.b, U10, MK1 2000 m), akik mezőnyük második felében értek célba. Mindannyian a Kanizsa Kajak-Kenu Klub versenyzői.

magurabeni

 

csbmegyei1 csbmegyei2

lány magasugrás:

1. Horváth Eszter (8.a, 140), Várhalmi Kitti (8.a, 140), Varga Hanna (8.a, 125), Bukovics Rebeka (8.a, 120), Farkas Alexandra Karolina (7.a, x)

131,25

lány kislabda:

3. Nyakas Emese (8.b, 41.90), Golecz Laura (6.a, 38.58), Dianiska Bella (7.b, 37.65), Horváth Eszter (34.09), Nagy Viktória (5.b, 29.33)

38,05

10x200 m vegyes váltó:

4. Varga Hanna, Peti Barnabás (8.a), Horváth Eszter, Baranyai Bence (8.a), Várhalmi Kitti, Baranyai Bálint (8.a), Miklós Maja Vica (8.b), Bódogh Endre (8.a), Bukovics Rebeka, Nemes Marcell (8.b)

5:00,7

Csapatunk Sási Kristóf (kapus, 4.b), Lakos Mihály (4.a), Pető Nimród (4.a), Szili Bence (4.a), Varga Patrik (3.a), Varga Barnabás (4.b), Horváth Bálint (4.b) összeállításban a 2. helyezést és a következő eredményeket érte el:
 
Rozgonyi - Zrínyi 2:1
Rozgonyi - Hevesi 6:1
Rozgonyi - Péterfy 2:4
 
Felkészítők az UFC edzői kollektívája és Szabó Szilárd.

II.kcs.osz