FEL

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Rozgonyi Úti Általános Iskola

OM-037504, 8800 Nagykanizsa Rozgonyi u. 25. Tel.:+36/30/402-4589

 pedagógus

tantárgy, megbizatás

fogadóóra

Blasszauerné Bácskai Erzsébet

tanító

csütörtök: 11:00-11:45

Bódogh Honorka

földrajz

hétfő: 9:00-9:45

Bolláné Málek Mária

tanító, osztályfőnök (4.b)

kedd: 10:00-10:45

Borsosné Kalocsai Judit

tanító

hétfő: 13:15-14:00

Böröcz Zsolt

földrajz, tanító, osztályfőnök (5.a)

hétfő: 11:50-12:35

Donáczi Csaba

biológia

hétfő: 10:00-10:45

Dr. Paulik Balázsné

angol, erkölcstan

hétfő: 10:55-11:40

Elekesné Hóbor Gabriella

tanító, az alsós munkaközösség vezetője, osztályfőnök (3.a)

csütörtök: 10:00-10:45

Furák Szabina

gyógypedagógiai asszisztens

 -

Góber Csabáné

testnevelés

péntek: 11:50-12:35

Gyana Sándorné

tanító, igazgató-helyettes

hétfő: 10:00-10:45

Hederics Andrea

magyar, német, osztályfőnök (7.a)

csütörtök: 11:00-11:45

Jaskó Veronika

angol, osztályfőnök (8.b)

hétfő: 9:00-9:45

Jeszenői Csaba

testnevelés, megbízott igazgató

külön egyeztetés szerint

Kanizsai Mária

tanító, osztályfőnök (1.b)

csütörtök: 10:55-11:40

Kálovics Mária

magyar, ének

hétfő: 10:55-11:40

Kiss-Bartoly Ilona

magyar, német, történelem, a humán munkaközösség és a belső ellenőrzési csoport vezetője, osztályfőnök (7.b)

szerda: 8:00-8:45

Kovács Józsefné

tanító

szerda: 10:55-11:40

Kovácsné Pintér Renáta

rajz

hétfő: 10:55-11:40

Kovácsné Szőke Márta

tanító

kedd: 11:50-12:35

Kuczkó Anita

matematika, osztályfőnök (5.a)

szerda: 11:50-12:35

Molnár Gabriella

tanító, osztályfőnök (3.b)

kedd: 10:00-10:45

Molnár Judit

technika

hétfő: 9:00-9:45

Nagyné Horváth Edit

angol, történelem, erkölcstan

kedd: 9:00-9:45

Németh Nóra

tanító

szerda: 12:45-13:30

Potáriné Harangozó Helga

tanító, osztályfőnök (2.b)

kedd: 12:45-13:30

Prokop Bettina

matematika, informatika

kedd: 9:00-9:45

Réti Éva

fizika, informatika, matematika, osztályfőnök (6.b)

szerda: 10:00-10:45

Simonné Krasznai Ágota

tanító, osztályfőnök (2.a)

hétfő: 10:55-11:40

Szabó Szilárd

tanító

szerda: 11:50-12:35

Szatmári Lászlóné

tanító

csütörtök:11:50-12:35

Szécsiné Bali Györgyi

kémia, igazgató-helyettes

csütörtök: 11:50-12:35

Szermek Tímea

tanító, osztályfőnök (1.a)

hétfő: 11:50-12:35

Tomasics Lászlóné

tanító, osztályfőnök (4.a)

csütörtök: 10:00-10:45

Varga Edit

testnevelés, erkölcstan, osztályfőnök (7.a)

kedd: 10:55-11:40

Várhegyiné Laskai Ágnes

német, történelem, az osztályfőnöki munkacsoport vezetője, osztályfőnök (6.a)

hétfő: 10:00-10:45

Vild Gábor

pedagógiai asszisztens

 -