FEL

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Rozgonyi Úti Általános Iskola

OM-037504, 8800 Nagykanizsa Rozgonyi u. 25. Tel.:+36/30/402-4589

Tisztelt Szülők!

Az alábbiakról tájékoztatjuk Önöket:

Az őszi szünet időpontja: október 28–31.

Az őszi szünet utáni első tanítási nap 2019. november 4. (hétfő).

2019. november 11-én (hétfőn) 16:30-tól szülői fogadóórát, előtte 16:15 órától szülői munkaközösségi értekezletet tartunk.

2019. november 21. (csütörtök) igazgatói szünet.

                                                                                              intézményvezetés

A sportegyesületi igazolás nélkül, iskolai keretek között készülők III. korcsoportos versenyében Börcsök Jana (5.a) a 19., míg Nagy Viktória (5.b) a 32. helyen haladtak át a célvonalon - életük első duatlon versenyén. Felkészítőjük Jeszenői Csaba.

duatlon2 duatlon1 duatlon3

A megyei összesítésben 1–6. helyen végzett csapatokat hívták be a zalaegerszegi eredményhirdetésre:

3. osztályosok:

  2. Horváth Regina, Farkas Ábel, Vukics Simon, Varga Patrik (mind 3.a)

  Felkészítő: Gyana Sándorné

6. osztályosok:

  5. Hertelendi Gábor, Polai Lehel, Horváth Kornél, Horváth Bálint (mind 6.a)

  Felkészítő: Kuczkó Anita

bolyaics1 bolyics2

Az 1956-os forradalom és szabdságharc évfordulóját a Hederics Andrea és Kiss-Bartoly Ilona tanárnők által rendezett és a 8. osztályosok által előadott műsorral ünnepeltük. A műsorban részt vett a Kálovics Mária tanárnő vezette énekkar is.

5601 5602 5603 5604 5605 5606 5607

Ismét a Sétakert adott otthont a ragyogó időben megrendezett járási mezeifutó diákolimpia őszi fordulójának. Eredmények:

 

 

testnevelő:

I. korcsoportos lányok:

1. Rózsás Szofi (3.a)

Gyana Sándorné

I. korcsoportos fiúk:

3. Zelkó Bálint (2.b)

Kanizsai Mária

II. korcsoportos lányok:

3. Nagy Kíra (5.a)

Jeszenői Csaba

II. korcsoportos fiúk:

1. Mátyás Noel (4.b)
3. Zöldvári Áron (3.a)

Szabó Szilárd
Gyana Sándorné

III. korcsoportos lányok:

1. Golecz Laura (6.a)

Jeszenői Csaba

IV. korcsoportos fiúk:

1. Nemes Marcell (8.b)

Varga Edit

További pontszerzőink: Balázs Léna (2.b), Czindrics Barnabás (2.b), Lakos Mihály (4.a), Sási Kristóf (4.b), Börcsök Jana (5.a), Simo Zsófia (5.a), Csermák Anna (6.b), Rupl Lotti (6.a), Kocsis Lili (6.b), Varga Manó (5.a), Kovács Mirkó (6.b)

A Kanizsa TV adásában feltűnik néhány versenyzőnk, van, aki név szerint is!

Kanizsa TV/2.

DSCF7941 DSCF7945 DSCF7946 DSCF7947 DSCF7950

Az iskolák összesített pontversenye:

1. Péterfy
2. Kőrösi
3. Rozgonyi                
4. Zrínyi                        
5. Piarista                    
6. Zalakaros                
7. Nagyrécse             
8. Zalakomár              
9. Gelse                       
10. Murakeresztúr    
11–12. Felsőrajk                
11–12. Palin                         
13. Szepetnek             
14. Batthyány              
15. Bolyai                       
16–22. Csapi                        
16–22. Galambok              
16–22. Hevesi                     
16–22. Kiskanizsa              
16–22. Miklósfa                 
16–22. Zalaszabar              
16–22. Zalaszentbalázs   
169
168
164
79
70
65
62
54
25
23
21
21
16
12
10
0
0
0
0
0
0
0