FEL

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Rozgonyi Úti Általános Iskola

OM-037504, 8800 Nagykanizsa Rozgonyi u. 25. Tel.:+36/30/402-4589

Csapataink az alábbi helyezéseket érték el:

3. osztályosok:
(35 csapat)

8. Nyelvtörők (3.a): Böjti Ramóna, Nagy Kíra, Simo Zsófia, Somogyvári Nóra

32. Szóforgatók (3.b): Bogdán Melissza, Koncsek Dóra, Pliha Eszter, Solymosi Vanessza

Felkészítő: Tomasics Lászlóné

 

Felkészítő: Kalocsai Judit

4. osztályosok: (42)

9. Szószaporítók (4.a): Hertelendi Gábor, Horváth Bálint, Horváth Zsolt, Szelei Zita

26. Nyelvöltők (4.b): Gyarmati-Litter Lili, Inoka Ákos, Wiktora Emília, Molnár Csenge

Felkészítő: Szermek Tímea

 

Felkészítő: Böröcz Zsolt

5. osztályosok:  (61)

26. SoDóLiMa (5.a): Bognár Soma, Kiss Dorottya, Marics Lili, Szatmári Mátyás

Felkészítő: Bartoly Ilona

6. osztályosok: (37)

24. Nyerő csajok (6.b): Hertelendi Anna, Mátyás Ninetta, Miklós Maja Vica, Polai Panna Antónia

Felkészítő: Bartoly Ilona

7. osztályosok: (21)

7. Best team (7.b): Gaál Boglárka, Kozma Márton, Mátyás Petra, Zrinyi Dzsenifer

19. Rímfaragók (7.a): Avas Liliána, Bécs Fanni, Szabó Inez, Ujj Viktória

Felkészítő: Bartoly Ilona

 

Felkészítő: Bartoly Ilona

4. osztályosok:

3. Molnár Csenge, Marton Dóra, Gyertyánági Luca, Vertarics Gréta (mind 4.b)

4. Gyarmati-Litter Lili, L. Nagy Hanna Laura, Szüreti Alíz, Szalai Fanni (mind 4.b)

9. Magasdi Luca, Inoka Ákos, Zámbó Márk, Wiktora Emília (mind 4.b)

Felkészítőjük: Kanizsai Mária

5. osztályosok:

15. Czender Dorina, Veilinger Zsófia, Szokol Szonja, (mind 5.b), Bognár Botond Soma (5.a)

Felkészítő: Deregi László

6. osztályosok:

10. Füle Tamara, Hertelendi Anna, Zrinyi Viktória, Bölecz Bence (mind 6.b)

28. Kanyó Sára, Bukovics Rebeka, Varga Hanna, Várhalmi Kitti (mind 6.a)

Felkészítő: Deregi László

 

Felkészítő: Kuczkó Anita

7. osztályosok:

17. Szokol Evelin, Mátyás Petra, Zrinyi Dzsenifer, Gaál Boglárka (mind 7.b)

Felkészítő: Deregi László

8. osztályosok:

3. Jáger Laura, Kovács Dóra, Kiss Gergely, Molnár Levente (mind (8.a)

14. Horváth Ákos, Horváth János, Vörös Marcell, Ur Bendegúz (mind 8.a)

Felkészítőjük: Kuczkó Anita

 

 

 

felkészítő:

matematika, 4. osztályosok:

1. Gyarmati–Litter Lili (4.b)

Kanizsai Mária

matematika, 5. osztályosok:

3. Szokol Szonja (5.b)

Deregi László

matematika, 8. osztályosok:

1. Kiss Gergely (8.b)

2. Jáger Laura (8.a)

Kuczkó Anita

Kuczkó Anita

irodalmi pályázat:

díjazott Bukovics Rebeka  (6.a) és

Várhalmi Kitti (6.a)

Hederics Andrea

Hederics Andrea

 

 Lili, Szonja, Laura, Gergely