FEL

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Rozgonyi Úti Általános Iskola

OM-037504, 8800 Nagykanizsa Rozgonyi u. 25. Tel.:+36/30/402-4589

Az UP! Ultimate Liga e tanévi 2. dél-dunántúli regionális fordulóját Zalakomárban rendezték, s Varga Edit tanítványai magabiztos győzelmet arattak mindkét korosztályban, megelőzve a házigazdákat és a nagyatádiakat.

U13: Nagyfi Dominik, Nyakas Emese, Merencsics Bálint, Mátyás Ninetta, Bölecz Bence, Boros Bence, Mátyás Máté, Málek Alexa, Miklós Maja, Kozma Benedek (mind 6.b), Mátyás Petra (7.b), Maurer Mihály (7.b)

U15: Mód Zalán, Bognár Bendegúz, Polai Panna, Sindelberger Laura, Szinyéri Norbert (mind 8.b), Horváth Ákos (8.a), Zaka Zénó (8.a), Farkas Veronika (7.a), Bécs Fanni (7.a)

Sportolóink az egyesületi háttérrel nem rendelkezők (B kategória) versenyein szerepeltek.

Nagykanizsa online  Zalai Hírlap

Kanizsa Hetilap, 2017. november 3.:

III. korcsoportos lányok:
1 km futás – 4 km kerékpár – 0,5 km futás

5. Kertész Noémi (7.b)

14:25

IV. korcsoportos lányok:
2 – 8 – 1

3. Kálovics Adél (8.a)
9. Kovács Dóra (8.a)
15. Vörös Vanda Boglárka (8.a)
18. Szokol Evelin (7.b)

Csapatversenyben 3. helyezés.

28:24
29:27
30:54
31:33

1:28:46

IV. korcsoportos fiúk:
2 – 8 – 1

15. Vörös Marcell (8.a)
27. Bognár Botond Bendegúz (8.b)

26:37
27:56

Felkészítő: Jeszenői Csaba

Kanizsa TV   Kanizsa TV - Kommentár nélkül

 

helyezések a városi versenyben:

testnevelő:

I. korcsoportos lányok:

2. Nagy Kíra (3.a)
3. Vastag Vanda (2.b)
5. Stimecz Janka (2.a)

Kovácsné Szőke Márta
Szabó Szilárd
Elekesné Hóbor Gabriella

I. korcsoportos fiúk:

5. Mátyás Noel (2.b)
6. Sillinger András (3.a)

Szabó Szilárd
Kovácsné Szőke Márta

II. korcsoportos fiúk:

3. Kovács Mirkó János (4.b)
6. Bukovics András (5.a)

Kanizsai Mária
Góber Csabáné

III. korcsoportos lányok:

6. Bukovics Rebeka (6.a)

Jeszenői Csaba

III. korcsoportos fiúk:

2. Nemes Marcell (6.b)

Varga Edit

IV. korcsoportos lányok:

4. Kiskó Réka (7.b)

Varga Edit

IV. korcsoportos fiúk:

2. Molnár Levente (8.a)
3. Vörös Marcell (8.a)
4. Szinyéri Norbert (8.b)
6. Környei Péter (8.a)

Jeszenői Csaba
Jeszenői Csaba
Varga Edit
Jeszenői Csaba

További pontszerzőink: Szili Bence (2.a), Varga Barnabás (2.b), Sási Kristóf (2.b), Lakos Mihály (2.a), Kálovics Panna (3.a), Marics Maja (2.b), Zámbó Márk (4.b), Orbán Petra (4.b), Kanyó Sára (6.a), Szalai Alexandra (7.a), Horváth János (8.a), Kálovics Adél (8.a), Vörös Vanda Boglárka (8.a)

Az iskolák összesített pontversenyében:

1. Rozgonyi

2. Kőrösi

3. Péterfy

4. Palin

5. Zrínyi

6. Batthyány

7. Zalakomár

8. Nagyrécse

9. Miklósfa

10. Zalaszabar

11. Zalakaros

12. Csapi

13. Galambok

14. Bolyai

211 pont

185

146

105

77

57

55

50

36

14

9

7

5

3

Felkészülési torna, Nagyatád:

III. korcsoport:

1. Rozgonyi A: Baj Lili, Bölecz Bence, Miklós Maja, Mátyás Máté, Nyakas Emese, Mátyás Ninetta, Bódis Levente, Varga Réka (mind 6.b), Mátyás Petra (7.b)

2. Rozgonyi B: Boros Bence, Zrinyi Viktória, Nagyfi Dominik, Merencsics Bálint, Horváth Zsófia, Nemes Marcell, Málek Alexa (mind 6.b)

IV. korcsoport:

1. Rozgonyi: Polai Panna, Magyar Dorina, Sindelberger Laura, Farkas Veronika, Szinyéri Norbert, Bognár Bendegúz, Mód Zalán (mind 8.b), Nyakas Kristóf (8.a), Horváth Ákos (8.a), Maurer Mihály (7.b)

Felkészítő: Varga Edit