FEL

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Rozgonyi Úti Általános Iskola

OM-037504, 8800 Nagykanizsa Rozgonyi u. 25. Tel.:+36/30/402-4589

50924434 289631191747581 2819529219598450688 n 50846343 289631338414233 6253346411585208320 n 50973671 289631091747591 6145000394050240512 n 51026286 289630955080938 5322500382906122240 n 51135311 289631085080925 3922906884876533760 n 51243167 289631975080836 5356855499889311744 n 51256860 289631185080915 2236541998200782848 n 51298989 289632105080823 2935716885343240192 n 51503085 289631071747593 452620889356238848 n

I. korcsoportos fiúk

 

  felkészítők:

50 m gyors:

5. Szabó Ádám Ármin (3.b)

44,73

Szabó Szilárd

50 m mell:

3. Kutfej Marcell (3.a)

56,32

Szabó Szilárd

50 m hát:

8. Zelkó Bálint (1.b)

55,81

Böröcz Zsolt

I. korcsoportos lányok

 

   

50 m gyors:

1. Mándli Lara (3.b)

2. Stricz Anna (1.b)

45,23

56,95

Szabó Szilárd

Böröcz Zsolt

50 m mell:

1. Mándli Lara

57,70

Szabó Szilárd

50 m hát:

2. Stricz Anna

59,42

Böröcz Zsolt

II. korcsoportos fiúk

 

   

50 m gyors:

4. Zámbó Márk (5.b)

5. Varga Martin (5.b)

34,72

35,07

Szabó Szilárd

Szabó Szilárd

50 m mell:

2. Zámbó Márk

45,40

Szabó Szilárd

50 m hát:

4. Varga Martin

5. Bakon Ákos (4.b)

43,98

44,23

Szabó Szilárd

Szabó Szilárd

4x50 m gyorsváltó:

1. Mátyás Noel Áron (3.b), Ur Zétény (5.b), Varga Martin, Zámbó Márk

2:50,97

Szabó Szilárd, Gondi Zoltán

II. korcsoportos lányok

 

   

50 m gyors:

1. Vörös Nadin (5.b)

32,79

Gondi Zoltán

50 m mell:

3. Vörös Nadin

44,55

Gondi Zoltán

4x50 m gyorsváltó:

1. Király Hanna Zóra (3.b), Vastag Vanda Lujza (3.b), Marics Maja Anna (3.b), Vörös Nadin

3:27,3

Gondi Zoltán, Szabó Szilárd

III. korcsoportos fiúk,                   B kategória

 

   

100 m mell:

4. Bonczók Levente (6.a)

1:42,47

Sallai Csanád

100 m hát:

2. Bukovics András Olivér (6.a)

1:28,57

Szabó Szilárd

4x50 m gyorsváltó:

3. Bukovics András, Bonczók Levente, Mavolo Áron (5.b), Novák Patrik (6.a)

2:25,00

Szabó Szilárd, Sallai Csanád

III. korcsoportos lányok,             B kategória

 

   

100 m gyors:

2. Orbán Petra (5.b)

1:15,46

Polgár Sándor

Iskolánk 28. sítáborára - a tavalyihoz hasonlóan - az olaszországi Piancavalloban került sor. A Böröcz Zsolt tanár úr által szervezett esemény a megszokott nagy sikerrel zajlott, s valószínűleg az újoncok is egy életre elköteleződtek a "világ legjobb sportja" iránt.

si1 si2

A Kanizsa TV híradása ITT tekinthető meg.

fiuIIA fiuIIB lanyII szaboadam

I. korcsoportos lányok

 

 

50 m gyors:

1. Mándli Lara (3.b)
2. Stricz Anna (1.b)

44,87
58,12

50 m mell:

1. Mándli Lara

57,8

50 m hát:

2. Stricz Anna

1:05,35

I. korcsoportos fiúk

 

 

50 m gyors:

3. Szabó Ádám (3.b)

44,29

50 m mell:

2. Kutfej Marcell (3.a)

1:00,67

50 m hát:

2. Zelkó Bálint (1.b)

59,9

II. korcsoportos lányok

 

 

50 m gyors:

1. Vörös Nadin (5.b)

34,17

50 m mell:

1. Vörös Nadin

45,61

4x50 m gyorsváltó:

1. Király Hanna (3.b), Marics Maja (3.b), Vastag Vanda (3.b), Vörös Nadin

 

II. korcsoportos fiúk

 

 

50 m gyors:

1. Zámbó Márk (5.b)
3. Varga Martin (5.b)

35,14
35,55

50 m mell:

1. Zámbó Márk

46,43

50 m hát:

1. Varga Martin
3. Bakon Ákos (4.b)

44,50
45,23

4x50 m gyorsváltó:

1. Ur Zétény (5.b), Mátyás Noel (3.b), Zámbó Márk, Varga Martin
3. Bakon Ákos, Varga Barnabás (3.b), Dömötör Benedek (3.b), Pávlicz Gergő (3.b)

 

III. korcsoportos lányok

 

 

100 m gyors:

1. Orbán Petra (5.b)

1:16,92

III. korcsoportos fiúk

 

 

100 m mell:

3. Bonczók Levente (6.a)

1:39,42

100 m hát:

1. Bukovics András (6.a)

1:31,07

4x50 m gyorsváltó:

2. Bonczók Levente, Bukovics András, Mavolo Áron (5.b), Novák Patrik (6.a)

 
 
 
 
 

Csapatunk a megyei döntőn a 3. helyezést érte el. Csapattagok: Horváth Regina, Pál Panna, Rózsás Szofi, Varga Patrik, Zöldvári Áron (mind 2.a), Péter Balázs Bendegúz (2.b), Ködmenecz Kamilla, Vastag Vanda Lujza, Magasdi Milán, Varga Barnabás (mind 3.b), Börcsök Jana, Nagy Kíra, Sillinger András, Varga Manó (4.a-sok), Nagy Viktória, Bakon Ákos (4.b-sek), Kóbor Rebeka, Pál Dorián (5.b-sek). Felkészítő: Jeszenői Csaba.

jspv

Az I. korcsoportosok játékos sportverseny diákolimpiáján a városi döntőt rendezték a Péterfy iskolában. Csapatunk a 3. helyen végzett és bejutott a megyei döntőbe. Csapattagok: Pál Panna, Horváth Regina, Perjési Enikő, Varga Patrik, Zöldvári Áron, Farkas Ábel (2.a-sok), Péter Bendegúz (2.b), Vastag Vanda, Marics Maja, Horváth Bálint (3.b-sek), Nagy Kíra, Börcsök Jana, Varga Manó, Sillinger András (4.a-sok), Nagy Viktória, Bakon Ákos (4.b-sek), Kóbor Rebeka, Pál Dorián (5.b-sek). Felkészítő: Jeszenői Csaba.

jspv varosi