FEL

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Rozgonyi Úti Általános Iskola

OM-037504, 8800 Nagykanizsa Rozgonyi u. 25. Tel.:+36/30/402-4589

A 2017-ben legalább országos I–III. helyezést elért sportolókat díjazta városunk önkormányzata. Iskolánk képviseletében az alábbiak vehettek át jutalmat:

Birkózás: Buder Berta (jelenleg Vajda Gimnázium, Keszthely); kötélugrás: Ujj Viktória Zóra (7.a), Csermák Anna (4.b), Csermák Tamás (8.a), Varga Hanna (6.a), Gerlinger Laura (Mező Ferenc Gimnázium, Nagykanizsa); kajak: Kanyó Sára (6.a), Süle Tamás (Nagykanizsai SZC Thúry György Szakképző Iskola); kajak, duatlon: Kálovics Adél (8.a); duatlon, országúti kerékpár, frizbi: Kovács Dóra (8.a), Szokol Evelin (7.b); duatlon, országúti kerékpár: Vörös Vanda Boglárka (8.a); országúti kerékpár: Varga Laura (8.a), Kertész Noémi (7.b), Varga Nóra (Mező Ferenc Gimnázium, Nagykanizsa); frizbi: Bécs Fanni (7.a), Fritz Gergő (Piarista Általános Iskola, Nagykanizsa), Kiss Dávid (7.b), Mátyás Petra (7.b), Maurer Mihály (7.b), Németh Viktória (7.a), Radnai Míra (7.a), Salamon Ádám (7.b), Szűcs Bence (7.b), Tóth Balázs (7.b), Zaka Zénó (8.a); íjászat: Elekes Gergő (Batthyány Lajos Gimnázium, Nagykanizsa).

Az eredményekről 2017-ben részletesen beszámoltunk, honlapunk kereső funkciójával ismét felidézhetők.

sportdijatadas