FEL

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Rozgonyi Úti Általános Iskola

OM-037504, 8800 Nagykanizsa Rozgonyi u. 25. Tel.:+36/30/402-4589

Csapatunk két vereség (Hevesi, 0-2; Kőrösi, 0-3) után nem jutott tovább csoportjából.

A csapat tagjai: Tóth Gábor (6.b), Novák Patrik (7.a), Vadász Noé (8.a), Szabó Bence (8.a), Kardos Ádám (7.a), Bukovics András (7.a), Bonczók Levente (7.a), Bognár Botond Soma (7.a), Nemes Marcell (8.b), Nagy Máté (7.b). A csapat vezetője Jeszenői Csaba.

5 csapat részvételével rendezték meg a teremtornát, ami körmérkőzéses rendszerben került lebonyolításra.

Rozgonyi - Zrínyi 3-2  (Zöldvári 2, Pető)

Rozgonyi - Piarista 3-1 (Varga P., Varga B., Lakos)

Rozgonyi - Hevesi 2-2, büntetőkkel: 3-2 (Varga B., Varga P. illetve Sási)

Rozgonyi - Péterfi 0-0, büntetőkkel: 2 : 1 (Zöldvári, Pető)

Csapatunk az 1. helyen végzett, továbbjutott a megyei döntőre, melyet december 10-én Lentiben rendeznek.

Játékosaink: Lakos Mihály, Pető Nimród, Szili Bence (mindhárom 4.a), Varga Barnabás, Sási Kristóf, Horváth Bálint (mindhárman 4.b), Zöldvári Áron, Varga Patrik (mindketten 3.a)

Felkészítő: Szabó Szilárd és az UFC edzői kollektívája

2kcsfocivarosi

2. Rozgonyi: Bukovics András (7.a), Tóth Gábor (6.b), Novák Patrik (7.a), Kardos Ádám (7.a), Király Mátyás (6.b), Movács Mirkó (6.b), Nagy Máté (7.b), Pál Dorián (6.b), Hertelendi Gábor (6.a), Varga Dávid (6.a), Göbölös Kristóf (7.b). A csapat vezetője Varga Edit tanárnő.

Rozgonyi – Bolyai
Rozgonyi – Batthyány
Rozgonyi – Zrínyi

9-0
2-0
2-1

döntő: Rozgonyi - Kőrösi

0-1

A sportegyesületi igazolás nélkül, iskolai keretek között készülők III. korcsoportos versenyében Börcsök Jana (5.a) a 19., míg Nagy Viktória (5.b) a 32. helyen haladtak át a célvonalon - életük első duatlon versenyén. Felkészítőjük Jeszenői Csaba.

duatlon2 duatlon1 duatlon3

Ismét a Sétakert adott otthont a ragyogó időben megrendezett járási mezeifutó diákolimpia őszi fordulójának. Eredmények:

 

 

testnevelő:

I. korcsoportos lányok:

1. Rózsás Szofi (3.a)

Gyana Sándorné

I. korcsoportos fiúk:

3. Zelkó Bálint (2.b)

Kanizsai Mária

II. korcsoportos lányok:

3. Nagy Kíra (5.a)

Jeszenői Csaba

II. korcsoportos fiúk:

1. Mátyás Noel (4.b)
3. Zöldvári Áron (3.a)

Szabó Szilárd
Gyana Sándorné

III. korcsoportos lányok:

1. Golecz Laura (6.a)

Jeszenői Csaba

IV. korcsoportos fiúk:

1. Nemes Marcell (8.b)

Varga Edit

További pontszerzőink: Balázs Léna (2.b), Czindrics Barnabás (2.b), Lakos Mihály (4.a), Sási Kristóf (4.b), Börcsök Jana (5.a), Simo Zsófia (5.a), Csermák Anna (6.b), Rupl Lotti (6.a), Kocsis Lili (6.b), Varga Manó (5.a), Kovács Mirkó (6.b)

A Kanizsa TV adásában feltűnik néhány versenyzőnk, van, aki név szerint is!

Kanizsa TV/2.

DSCF7941 DSCF7945 DSCF7946 DSCF7947 DSCF7950

Az iskolák összesített pontversenye:

1. Péterfy
2. Kőrösi
3. Rozgonyi                
4. Zrínyi                        
5. Piarista                    
6. Zalakaros                
7. Nagyrécse             
8. Zalakomár              
9. Gelse                       
10. Murakeresztúr    
11–12. Felsőrajk                
11–12. Palin                         
13. Szepetnek             
14. Batthyány              
15. Bolyai                       
16–22. Csapi                        
16–22. Galambok              
16–22. Hevesi                     
16–22. Kiskanizsa              
16–22. Miklósfa                 
16–22. Zalaszabar              
16–22. Zalaszentbalázs   
169
168
164
79
70
65
62
54
25
23
21
21
16
12
10
0
0
0
0
0
0
0

A Mindenki Sportpályáján az alábbi dobogós helyezéseket érték el versenyzőink:

4.korcsoport

III. korcsoport:

 

 

lány 4x100 m:

  2. Simo Zsófia (5.a), Varga-Császár Anna (6.a), Golecz Laura (6.a),

  Börcsök Jana (5.a)

63,16

fiú 4x100 m:

  3. Hertelendi Gábor (6.a), Göbölös Kristóf (7.b), Varga Dávid (6.a),

  Bukovics András (7.a)

62,80

lány kislabdahajítás:

  1. Golecz Laura

40

fiú kislabdahajítás:

  2. Bukovics András

42

IV. korcsoport:

 

 

fiú 300 m:

  2. Baranyai Bence (8.a)

  3. Bölecz Bence (8.b)

48,20

49,29

fiú 1500 m:

  1. Nemes Marcell (8.b)

5:12.1

lány 4x100 m:

  3. Grabant Nóra (8.a), Miklós Maja (8.b), Horváth Eszter (8.a),  

  Veilinger Zsófia (7.b)

58,35

lány távolugrás:

  1. Várhalmi Kitti (8.a)

424

lány kislabdahajítás:

  1. Nyakas Emese (8.b)

  3. Dianiska Bella (7.b)

43

40

lány súlylökés:

  3. Dianiska Bella

714