FEL

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Rozgonyi Úti Általános Iskola

OM-037504, 8800 Nagykanizsa Rozgonyi u. 25. Tel.:+36/30/402-4589

 

tantárgy, megbizatás

fogadóóra

Baranyásné Hendrik Mária

pedagógiai asszisztens, ifjúságvédelmi felelős

 folyamatosan délelőttönként

Bartoly Ilona

magyar, német, történelem, a humán munkaközösség és a belső ellenőrzési csoport vezetője, osztályfőnök (6.b)

 péntek, 11:50–12:35

Blasszauerné Bácskai Erzsébet

tanító, osztályfőnök (4.a)

 hétfő, 9:00–9:45

Bódogh Honorka

földrajz

 péntek, 10:55–11:40

Bolláné Málek Mária

tanító, osztályfőnök (3.b)

 hétfő, 12:45–13:30

Borsosné Kalocsai Judit

tanító

 csütörtök, 10:00–10:45

Böröcz Zsolt

földrajz, tanító, osztályfőnök (8.a)

 kedd, 8:00–8:45

Dávidovits Lászlóné

énekkar-vezető

 külön egyeztetés szerint

Deregi László

matematika

 hétfő, 9:00–9:45

Donáczi Csaba

biológia

 hétfő, 10:00–10:45

Dr. Paulik Balázsné

angol, erkölcstan, osztályfőnök (8.b)

 hétfő, 10:00–10:45

Elekesné Hóbor Gabriella

tanító, az alsós munkaközösség vezetője, osztályfőnök (2.a)

 kedd, 11:50–12:35

Góber Csabáné

testnevelés

 külön egyeztetés szerint

Gyana Sándorné

tanító, igazgató-helyettes

 hétfő, 10:00–10:45

Hederics Andrea

magyar, német, osztályfőnök (6.a)

 szerda, 9:00–9:45

Jakab Lászlóné

magyar, ének

 hétfő, 11:50–12:35

Jaskó Veronika

angol, osztályfőnök (7.b)

 csütörtök, 11:50–12:35

Jeszenői Csaba

testnevelés, igazgató

 külön egyeztetés szerint

Kanizsai Mária

tanító, osztályfőnök (4.b)

 kedd, 10:00–10:45

Kovácsné Balogh Gabriella

technika

 külön egyeztetés szerint

Kovács Józsefné

tanító

 csütörtök, 10:55–11:40

Kovácsné Pintér Renáta

rajz

 péntek, 10:00–10:45

Kovácsné Szőke Márta

tanító

 csütörtök, 10:00–10:45

Kuczkó Anita

matematika

 hétfő, 9:00–9:45

Molnár Gabriella

tanító, osztályfőnök (2.b)

 kedd, 10:55–11:40

Nagyné Horváth Edit

angol, történelem, erkölcstan

 kedd, 10:55–11:40

Németh Nóra

tanító

 szerda, 10:00–10:45

Potáriné Harangozó Helga

tanító, osztályfőnök (1.b)

 szerda, 10:55–11:40

Prokop Bettina

tartósan távol

 -

Réti Éva

fizika, informatika, osztályfőnök (5.b)

 péntek, 9:00–9:45

Simonné Krasznai Ágota

tanító, osztályfőnök (1.a)

 csütörtök, 10:55–11:40

Szabó Szilárd

tanító

 hétfő, 10:55–11:40

Szatmári Lászlóné

tanító

 hétfő, 10:55–11:40

Szécsiné Bali Györgyi

kémia, igazgató-helyettes

 csütörtök, 10:55–11:40

Szermek Tímea

tanító

 kedd, 10:00–10:45

Tomasics Lászlóné

tanító, osztályfőnök (3.a)

 szerda, 11:50–12:35

Varga Edit

testnevelés, erkölcstan, osztályfőnök (6.a)

 péntek, 10:00–10:45

Várhegyiné Laskai Ágnes

német, történelem, az osztályfőnöki munkacsoport vezetője, osztályfőnök (5.a)

 hétfő, 10:55–11:40

Vild Gábor

pedagógiai asszisztens

 -