FEL

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Rozgonyi Úti Általános Iskola

OM-037504, 8800 Nagykanizsa Rozgonyi u. 25. Tel.:+36/30/402-4589

Börcsök Jana (3.a) 1. helyzést ért el a Zala Megyei Tűzmegelőzési Bizottság által szervezett alkotói pályázat szabadkézi rajz kategóriájában a 6–10 évesek korcsoportjában, s művével részt vesz az országos döntőn. borcsokjana

III. kcs. lány kislabda:

1. Nyakas Emese (6.b)

50,30

III. kcs. összetett lány csapatverseny:

7. Bukovics Rebeka, Varga Hanna, Kanyó Sára, Horváth Eszter (mind 6.a), Szalai Alexandra (7.a), Kertész Noémi (7.b)

2568

III. kcs. fiú 600 m:

4. Nemes Marcell (6.b)

1:50,5

III. kcs. fiú távolugrás:

6. Tóth Balázs (7.b)

435

IV. kcs. fiú 4x100 m:

1. Vörös Marcell (8.a), Mód Zalán (8.b), Molnár Levente (8.a), Bognár Botond Bendegúz (8.b)

48,9

IV. kcs. fiú 4x1000 m:

3. Vörös Marcell, Mező Bence (8.a), Környei Péter (8.a), Molnár Levente

13:24,3

IV. kcs. fiú kislabda:

2. Horváth János

64,39

IV. kcs. összetett fiú csapatverseny:

3. Mód Zalán, Mező Bence, Vörös Marcell, Molnár Levente, Csermák Tamás (8.a), Horváth Ákos (8.a)

3502

IV. kcs. fiú egyéni összetett:

5. Mód Zalán

768

6. osztályosok, nyelvtan:   2. Miklós Maja Vica (6.b), 5. Hertelendi Anna (6.b)

Felkészítőjük: Bartoly Ilona

Kanizsa TV

További eredmények:

Zemplén Győző Fizikaverseny

   

7. osztályosok:

5. Zakál Laura (8.b)

7. Korosecz Tamás (7.a)

Felkészítőjük: Réti Éva

8. osztályosok:

5. Kálovics Adél (8.a)

7. Németh Dávid (8.a)

Angol nyelvi verseny

 

 

8. osztályosok:

9. Peti Zorka (8.b)

Felkészítő: Paulik Balázsné

Német nyelvi verseny

 

 

8. osztályosok:

5. Kovács Dóra (8.a)

Felkészítő: Hederics Andrea

Április 26-án immár hagyományosnak mondhatóan a Város Napja programsorozatának „0. napi” részeként rendeztük meg a Nagykanizsa története 1540–1690 téma köré épülő versenyünket, amelyen 4 iskola 5 csapata vett részt.

A verseny zsűrijének feladatát Kardos Ferenc, a Halis István Városi Könyvtár igazgató-helyettese, valamint Tarnóczky Attila Podmaniczky-díjas városvédő látta el.

Az alábbi eredmények születtek:

1. Vitézek (Hevesi) Bedő Tamás, Körhöcz Bence, Somogyi Máté

2. Korforgatók (Kiskanizsa) Becze Barbara, Böröndi Bálint, Horváth Sára, Koncz Péter

3. Szomszéd négyes (BLG) Dávid Dominik, Fodor István, Hosznyák Bálint, Molnár Simon

4. Törökverők (Rozgonyi, 7.a) Baranyai Barnabás, Bujtor Dániel, Korosecz Tamás

5. Thúrysták (Rozgonyi, 7.a) Radnai Míra, Simongáti Hanna, Szabó Inez, Szalai Alexandra

Kanizsa TV

varostori1 varostori2 varostori3 varostori4

matematika, 8. osztályosok:

1. Kiss Gergely (8.b)

Felkészítő: Kuczkó Anita

irodalom, 6. osztályosok:

4. Várhalmi Kitti (6.a)

Felkészítő: Hederics Andrea

magyar nyelv, 6. osztályosok:

13. Bukovics Rebeka (6.a)

Felkészítő: Hederics Andrea

angol nyelv, 6. osztályosok:

12. Várhalmi Kitti

Felkészítő: Paulik Balázsné